KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9895077
nr 989 5077
Etsning
Arbete i Klarakvarteren, signerad, 110/318, motivet: 32 x 24
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 18:04:10
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr